Hakkımızda

difose banner 

DIFOSE Bilişim Eğitim Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. öncelikle Türkiye ve EMEA bölgesinde bilişim suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliği alanlarında proje, eğitim, danışmanlık ve profesyonel çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

DIFOSE, yıllarını kamu ve özel sektörde bilişim suçları, suistimalleri, adli bilişim ve bilişim güvenliğine adamış, uluslararası vaka tecrübesine sahip ve halen bu alanlarda adli makamlarca resmi bilirkişi olarak kabul edilen deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.

DIFOSE, adli bilişim ve bilişim güvenliği alanlarında sadece ürün tedarik eden bir firma olmayıp, hizmet kalitesinin ve standartlarının bir gereği olarak ihtiyaç analizi, projelendirme, ürün ve sistem kurulumu, eğitim, danışmanlık ve laboratuvar desteğini de içerisine alan profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken kendisine verilen işi daima planlanan zamanda, tam ve eksiksiz olarak teslim etme ve müşterisinin güvenini her şeyin üzerinde tutma prensibiyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz;

Müşterisinin kurumsal itibarı ve gizliliğine son derece önem veren, güvenilir, dürüst ve aynı kalitede hizmet sunan, yeniliklere sürekli açık, çözüm odaklı çalışan, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, Türkiye ve EMEA bölgesinde lider bir marka olmaktır.

Misyonumuz; 

Türkiye ve uluslararası alanlarda uzun yıllara dayalı edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve tecrübelerimizi uluslararası kabul gören standartlarda ve ilgili yasal mevzuat kapsamında müşterilerimize sunmak.

Temel Değerlerimiz;

Teslim aldığımız her işin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olmak,

Daima bilimsel ve etik değerler çerçevesinde çalışmak,

Bize teslim edilen her işi en önemli işimiz bilip söz verdiğimiz sürede yerine getirerek müşterimizin memnuniyetini ve güvenini sağlamayı her şeyin üzerinde tutmaktır.

pdf icon Tanıtım broşürü
indirmek için tıklayınız.